Soreca uron besimtarët myslimanë: Le të sjellë ky muaj i shenjtë shëndet, guxim dhe forcë që do t'ju ndihmojë të kapërceni çdo sfidë të jetës

Soreca uron besimtarët myslimanë: Le të sjellë ky muaj i shenjtë shëndet, guxim dhe forcë që do t'ju ndihmojë të kapërceni çdo sfidë të jetës

Ambasadori i BE, Luigi Soreca

Ambasadori i BE, Luigi Soreca ka uruar besimtarët myslimanë për nisjen e muajit të Ramazanit.

Përmes rrjetit të tij social Twitter, uron që ky muaj i shenjtë të sjellë shëndet, guxim dhe forcë për të kapërcyer çdo sfidë të jetës.

 


Lajmi kryesor:

Nis muaji i Ramazanit, i dyti vit në pandemi, uron politika! Rama nga Xhamia e Et'hem Beut: Muaji i afrimit me dritën në fundin e tunelit rraskapitës të pandemisë


J.GJ./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

Eksperti: Nuk ka shifër sesa familje preken! Zv.ministri tregon shifrat nga telefoni: Janë 39 mijë abonentë që do paguajnë më shumë

Eksperti: Nuk ka shifër sesa familje preken! Zv.ministri tregon shifrat nga telefoni: Janë 39 mijë abonentë që do paguajnë më shumë