Sot ish-deputet dhe kryetar partie/ Nard Ndoka: Deri në moshën 24-vjeçare kam punuar si elektroauto

Nard Ndoka

Ish-deputeti Nard Ndoka ka rrëfyer punën e tij të parë. Në një intervistë për emisionin Pop Culture Ndika ka treguar se ka punuar si elektroauto deri në moshën 24-vjeçare.

Kam punuar elektroauto, ky është profesioni im i parë dhe është një profesion shumë i mirë. Kam punuar deri në moshën 24 vjeçare dhe isha i vetmi që punoja elektroauto në gjithë rrethin e Shkodrës. Kisha kategorinë e 5-të pra isha mjeshtër/usta, ishte rast unikal se nuk lejohej të merrje këtë kategori nëse nuk i kishe 30 vjet punë”, është shprehur Ndoka.

Ndoka është kretar i Partisë Demokristiane, aktualisht pa mandat deputeti pasi bashkë me opozitën vendosi të dalë nga Parlamenti në Shkurt të këtij viti.

 • Sondazhi i ditës:

  Vrasje, atentate, plagosje! A ju duket shqetësuese situata kriminale në vend?

Komento

Komente

 • Hason: 06/04/2020 18:22

  Nardi, kuptojë, mësojë se je një budalla Laçi i lindur. Si nuk të vjen turp të përballesh me botën e qytetëruar. Je tepër qesharak. E kupton që shumë njerëz tallen me ty në ekstrem ?

  Përgjigju
 • NARD Koklopa: 17/11/2019 10:56

  Ke harruar të shtosh që ke qën dhe saldator me kategori të 7. Hajde robt dhe vend varri mos ju gjendt atij që ju futi ju mutër në politikë.

  Përgjigju
 • Ben: 17/11/2019 08:04

  .... pastaj Nard Ndoka mbaroi shume universitete si Harvard,Kristalin,Vitrinat,Boconi dhe me diversitet degesh,keto i mbaroi pa shkeputje nga puna,d.m.th.nga deputetlliku.Gjithashtu ka edhe shume tituj shkencore nga e gjithe bota Si rival,ne arsimim dhe tituj shkencore,ka vetem Kujtim Gjuzin,i cili ka 12 diploma universitare.

  Përgjigju
  • Ka dhe: 17/11/2019 17:23

   Shkollen e gamireve krrici Nard

 • Emigranti: 16/11/2019 23:53

  Po mër shefo e si mund të ishte nryshe, po ty pranej të zgjodhën deputet të zonës se ishe rast anomal dmth ishe i vetmi elekteoauto me kategorinë e 5 edhe pse ishe vetëm 24 vjeç, pak a shum historia intelektualëve shqiptar, kanë diplloma me 30 vjet studime që në moshën 20 vjeçare. Jeni aq shumë përpara saqë ju shifen brekët e grisme. Jeni v.k

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

E gjithë Delvina në zi për vdekjen e të miturit, Rama anulon vizitën