Sot seanca paraprake për Mediu në GJKKO për Gërdecin, familja Durda paraqitet në gjykatë

 

Zamira Durda dhe Feruzan Durda, të cilët humbën djalin e tyre 7 vjeçar në shpërthimin e Gërdecit ka mbërritur sot në gjykatës, ku po mbahet seanca paraprake për ish ministrin e Mbrojtjes, Fatmir Mediun sa i takon dosjes së ‘Gërdecit’. Gjyqtarja, Irena Gjoka do të vendosë nëse do të kalojë çështjen për gjykim. 


Lajmi kryesor:

Do të shkojë për gjykim dosja 'Gërdeci'? Shtyhet për më 23 mars seanca paraprake në GJKKO për Mediun! Mungojnë prokurorët


M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Si është partneri i saj në shtrat? Rita Ora i përgjigjet pyetjes pikante me dy fjalë

Si është partneri i saj në shtrat? Rita Ora i përgjigjet pyetjes pikante me dy fjalë