Sot vëllai i mori jetën, Shaqir Sinani solist i grupit të fyejve të Gramshit (VIDEO)

Sot vëllai i mori jetën, Shaqir Sinani solist i grupit të fyejve të Gramshit (VIDEO)

Shaqir Sinani

Shaqir Sinani, u vra nga vëllai i tij në rrethana misterioze. Për qytetin e Gramshit, ai njihet si fyelltar e solist i grupit të fyejve Gramsh. 


Lajmi kryesor:

Krim në familje! 80-vjeçari vret me sëpatë gruan dhe vëllanë e tij në Gramsh! Arrestohet autori! Viktima, solist i grupit të fyejve (EMRAT)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

Plas debati në Repolitix, Azgan Haklaj përplaset me Arben Skënderin: Ti je legen, zagar! Ish-deputeti: Ti je legen vetë

Plas debati në Repolitix, Azgan Haklaj përplaset me Arben Skënderin: Ti je legen, zagar! Ish-deputeti: Ti je legen vetë