Sot është një këngëtare shumë e njohur, e gjeni dot kush është vajza në foto?

Sot është një këngëtare shumë e  njohur, e gjeni dot kush është vajza në foto?

Mimoza Shkodra

Mimoza Shkodra është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare në ditët e otme. Pas fejesës së saj me Seldi Qalliun, postimet në rrjetet sociale janë bërë më të shpeshta. Sot këngëtarja është bërë melankolike dhe ka kujtuar kohët kur ishte 6-vjeçe. 

"Eh...sikur të isha edhe një herë 6 vjeçe,"- shkruan Mimoza krahasa postimit.

Më pas kanë vërshuar komentet që e komplimentojnë për ëmbëlsinë që ka pasur që në atë moshë. 

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Futbollistët e Premier League të fiksuar pas 'Snus'! Produkti misterioz i ndaluar në Europë

Futbollistët e Premier League të fiksuar pas 'Snus'! Produkti misterioz i ndaluar në Europë