Spahiu ironizon PD-në: Lista e deputetëve në Shkodër nën nivelin e shoferit të Jozefina Topallit

Kreshnik Spahiu

Ish-kreu i “Aleancës Kuqezi”, Kreshnik Spahiu ka ironizuar listën e kandidatëve të PD-së në Shkodër, të cilët u votuan ditën e sotme.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Spahiu shkruan se lista e deputetve të PD që u votua sot në Shkodër, ishte nën nivelin e shoferit të Jozefina Topallit.

"Për Jozefinën s’kam aspak simpati, por lista e deputetve të PD që u votua sot në Shkodër, ishte nën nivelin e shoferit saj.

Tani e kuptoj pse Enver Hoxha vrau gjithë elitën shkodrane dhe mbeti veç pjesa hajvane!" shkruan Spahiu.

 • Sondazhi i ditës:

  Përmirësimi i situatës nga COVID-19, a mendoni se duhet të lehtësohen masat kufizuese?

Komento

Komente

 • LORA: 01/10/2020 11:42

  Nik sorra me dylbi e paska per reference suksesi banditen shkallabane jozefine !!! Nese ka ndonje gje te sakte qe ka bere lul-kusaro-krimineli holandez eshte sikterisja nga PD e j.topallit.

  Përgjigju
 • Pali: 01/10/2020 07:43

  O Joni me gjith men nuk shteron ! Po me politikan gjithnje ka deshtuar ne keto 30 vjet o Jon djali.

  Përgjigju
 • Gardist i vjeter: 01/10/2020 07:34

  Sa per informacion duhet te dish o Nik se njeri nga shiferet e xhozit ishte Edi Çoku, i cili rrjell nga nje familje super komuniste den babaden, ka lidhje me gakmarrjen per drejtesi dhe pati akses tek xhozi deri sa u ne nr 1 me vjedhjen e qindra mijra litra e krburant dhe ca mjete ne pronesi te kuvendit. Kjo k lidhje me sindromin e Stokolmit. Shoferi tjeter ishte mul beshiri katnar tirone debil totalisht.

  Përgjigju
 • Shkodrani: 01/10/2020 07:31

  Ne tan jeten tane nuk ke folur ma mir e ma bukur Kreshnik,

  Përgjigju
 • Zyberi: 01/10/2020 01:15

  MUIN TJETER D M TH NE NENTOR NIK SPAHIU DO DEKLAROJE NE MEDIA PRANINE E TIJE SI ANTAR I RILINDJES DHE ME 8 NENTOR RUCI DO TA DEKOROJE SPAHIUN

  Përgjigju
 • kuq: 30/09/2020 22:45

  aiiiii, po ky zuni me rob shpie qe do e myll po nuk u zgjodha deputet. o fol e ma, o sal e ha, thon nga ana kurveleshit

  Përgjigju
 • Jon: 30/09/2020 22:42

  Nuk flitet kështu për Shkodrën, ai qytet nuk shteron kurrë nga mendja, as nga Hoxha e as nga politika në përgjithësi. Zotëria në fjalë nuk di se ç'flet, dikush i ka thënë që i di të gjitha

  Përgjigju
 • Kacidhe: 30/09/2020 22:06

  Sigurisht jane ne nivelun e atij te Noc Rrokut

  Përgjigju
 • Samiu: 30/09/2020 21:58

  Eshte vetem politike.... nga Koqo Koqedhima dhe vellai i Partise se Dukajve....:D

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Me vajzën në krahët e tij, bashkëshorti i 20-vjeçares që mbytën grabitësit në Greqi, i jep lamtumirën e fundit në ishullin ku lindi dashuria e tyre