Spiropali: Kjo opozitë ka bërë më shumë se sa e mëparëshmja, kanë më shumë ide

Elisa Spiropali nuk la pa komentuar edhe për opozitën jashtëparlamentare duke theksuar se ajo që është në parlament ka bërë më shumë dhe se ka më shumë ide.

"Deputet është Murrizi, jo Bylykbashi, është Hajdari jo Paloka. Në 2017 nuk janë votuar emrat por partitë. Kjo opozitë ka bërë më shumë se sa ata që ishin. Nuk e përçmoj politikën e Murrizit që propozon ligje. Kanë gjetur më shumë ide se ç'kanë qenë ata para tyre", tha Spiropali.


Lajmi kryesor:

Spiropali për Report Tv: Rama meriton një mandat të tretë, në zgjedhje me aleat vetëm popullin! Nuk bëjmë shfaqje komisionesh si PD


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të bëhet me detyrim vaksinimi kundër COVID-19?×

Lajmi i fundit

John

COVID/ Punëdhënësit në SHBA humbasin durimin me të pavaksinuarit, imponojnë rregulla për t'i detyruar të vaksinohen