Spitali Elbasanit rrethohet nga Forcat të shumta të Renea-s, mbërrin edhe Taulant Balla (VIDEO)

Spitali i Elbasanit është rrethuar nga Forcat të shumta të Reneas, pas ngjarjes që tronditi Elbasanin, ku mbeti i vrarë Pjerin Xhovani, dhe u plagosë 4 persona mes tyre edhe një efektive policie. Ndërkohë që në spitalin e Elbasanit ka mbërritur edhe kandidati për Deputet i Partisë Socialiste, Taulant Balla.


Lajmi kryesor:

Shoqëruesi i Gazment Bardhit vret eksponentin e PS në Elbasan, Pjerin Xhuvani! Doli nga furgoni i PD-së me pistoleta dhe e qëlloi! Dëshmia e autorit: U vetëmbrojta, po blinin vota


M.Q./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mbrojtja e territorit, ju duket i drejtë dënimi deri ne 15 vite burg për ata që ndërtojnë pa leje?×

Lajmi i fundit

John

Grida Duma i del në mbrojtje Bashës, sulmon Arben Imamin: Nuk e njihja, por e mbrojta në 2013 kur Rama donte ta fuste në burg