Stadiumet shqiptare bëhen meme, faqja e njohur shpërndan videon dhe bën ironi

Terrenet e rënduara të fushave të futbollit në Shqipëri janë bërë objekt talljeje. Faqja shumë e njohur e futbollit “433” ka publikuar një video nga ndeshja Përmeti-Labëria, me fushën që ngjan më shumë si një pishinë se sa një terren ku luhet loja.

Ironia është në përshkrimin e videos ku “433” thotë se ‘fusha është e mrekullueshme, le të luajmë”. Vlen të përmenden edhe komentet negative ku ngrihen edhe pyetja të tila si ‘përse është luajtur ndeshja?’

Ne.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përçarja e PD mes Berishës dhe Bashës, mendoni se garanton fitoren e PS në 6 bashkitë?×

Lajmi i fundit

John

Situata nga moti në Dibër, prefekti i Dibrës për Report Tv: Të gjitha akset të kalueshme, energjia është rikthyer në Ostren dhe Kalanë e Dodës