POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Studenti përplaset me efektivin e policisë të Ekonomiku (VIDEO)

Vijojnë tensionet te brenda Fakultetit Ekonomik. Policia ka penguar futjen e studentëve në auditore pasi ata mbërritën aty me synimin e ngujimit në sallat e leksioneve. Mirëpo, pas disa minutash tensioni, rojet private dhe policia e rendit është tërhequr duke lejuar futjen e studentëve brenda Fakultetit. Pikërisht brenda Fakultetit Ekonomik një prej studentëve është përplasur fizikisht me një efektiv policie, por gjithçka ka kaluar brenda pak sekondave dhe situata është normalizuar.

l.q./b.ha.