Studentët festojnë fillimin e shkollës mes drogës e alkoolit (FOTO)

Foto nga “Fresher Week”

ANGLI- “Fresher Week”, ose “Java e studentëve të vitit të parë”, siç quhet ndryshe, është java e fundit e pushimeve për sistemin universitar në Angli.

 Sipas Daily Mail, universitetet e kanë zakon që të bëjnë organizime të ndryshme, në mënyrë që të sapoardhurit të njihen me njëri-tjetrin dhe me institucionet një javë para se të fillojë shkolla.

Por këto festa dalin duarsh e përfundojnë në mbrëmje të shfrenuara  nëpër lokalet e natës mes drogës e alkoolit.

Ora 16:06
Studentët festojnë fillimin e shkollës mes drogës e alkoolit
1/11
E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Deri në 80 mijë lekë gjobë për përdorimin e celularit në timon, jeni dakord?

Komento