Sulmi me molotov në KZAZ-në e Vaut të Dejës, Rama: Ndëshkimi do jetë shembullor

1561664726_1561664717kzazz.jpg
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas sulmit në KZAZ-në e Vaut të Dejës duke deklaruar se ndëshkimi do të jetë shembullor për autorët.  "Sulmi mbi KZAZ e Vaut të Dejës është shfaqja e egër e dëshpërimit të L.Bashës, M.Kryemadhit, I.Metës dhe S.Berishës, nga fundi i sigurtë me turp ditën e dielë i aventurës së tyre antikombëtare, për të marrë peng zgjedhjet që të marrin peng Shqipërinë. Ndëshkimi do jetë shembullor" shkruan Rama.


Lajmi kryesor:

Sulmi me molotov në KZAZ-në e Vaut të Dejës, LSI distancohet, PD: S'janë tanët! Rama: Ndëshkim shembullor


  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me propozimin për dozë të tretë vaksine për personat mbi 60 vjeç?×

Lajmi i fundit

John

Ndalimi i shkollës për vajzat në Afganistan do të ishte joislamik, tha kryeministri pakistanez