Sulmi në Gramsh, dy ushtarakët lënë spitalin në gjendje të mirë shëndetësore

Sulmi në Gramsh, dy ushtarakët lënë spitalin në gjendje të mirë shëndetësore

Ushtarët Ardian Xhaka dhe Albi Bici gjatë vizitës që kreu shefi i Shtabit të Përgjithshëm Arben Kingji

Dy ushtarakët që u sulmuan në Gramsh nga dy rusë (një burrë e një grua) dhe një ukrainas janë larguar nga spitali në gjendje të mirë shëndetësore.

Ata u larguan pas vizitës së Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshi në spital.

Dy ushtarët Albi Bici dhe Ardian Xhaka janë nxjerrë nga një dalje e dytë e toksikologjisë në QSUT, në mënyrë që të shmangnin përballjen me mediat që ishin aty.


Lajmi kryesor:

Sulmi ndaj ushtarëve në Gramsh, në makinën e rusëve u gjetën 2 dronë, aparate fotografikë dhe harta! Zbardhen akuzat që rëndojnë ndaj tyre


Ora 12:17
U sulmuan nga rusët, ja si është gjendja shëndetësore e 2 ushtarëve shqiptar
 • D.GJ/SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

   'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?  ×

  Lajmi i fundit

  Armando Broja hipën në avion me Chelsean, prova kundër Real Madrid dhe Cityt

  Armando Broja hipën në avion me Chelsean, prova kundër Real Madrid dhe Cityt