POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Surpriza për Shën Valentin/ Përurohet 'Moli i Dashurisë' në Parkun e Liqenit

Këtë 14 shkurt në Parkun e Liqenit do të përurohet "Moli i Dashurisë" me mbështetjen e ABI BANK. Bashkia e Tiranës thotë se të dashuruarit dhe gjithë ata qytetarë që duan të shijojnë ajrin e pastër e të kalojnë një ditë të paharruar, t’i drejtohen Parkut të Liqenit, ku do të gjejnë dekor festiv, kënde fotosh dhe muzikë.

Ndërkaq, të rinjtë e qendrës TEN risjellin traditën e liqenit, duke performuar këngët me kitara akustike, ku qytetarët do të mund të shijojnë një koncert live me performime me muzikë të zgjedhur.

d.ba./l.q./Shqiptarja.com
Komento