Surprizohen tifozët, djali i Cristiano Ronaldo-s shfaqet me fanellën e Barcelonës (VIDEO)

Surprizohen tifozët, djali i Cristiano Ronaldo-s shfaqet me fanellën e Barcelonës (VIDEO)

Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo është një nga legjendat e mëdha të Real Madridit. Ylli portugez mbërriti në kryeqytetin spanjoll më 6 korrik 2009, ku qëndroi për nëntë sezone, duke fituar dy Superkupa spanjolle, dy Copa del Rey, dy La Liga, dy Superkupa UEFA, tre Kupa të Botës për Klube dhe katër Liga të Kampionëve. Gjithsej 438 ndeshje të luajtura dhe 451 gola të shënuar.

Këto arritje dhe statusi legjendar i siguruar, nuk i shtyjnë domosdoshmërisht sjelljet e anëtarëve të tij të familjes, siç tregon djali i tij Mateo, të jenë me madrilenët.

Bashkëshortja e Ronaldos, Georgina Rodriguez ka ndarë imazhe nga një festë familjare, me djalin e vogël, Mateo, që shihet me fanellën e Barcelonës, rivalit më të madh të Real Madrid.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?



×

Lajmi i fundit

U bë bashkëpunëtori i drejtësisë, Artan Tafani tregon kush e vrau Albi Bashaliun në Peqin! U qëllua nga autorë me kapele e maskë COVID-i

U bë bashkëpunëtori i drejtësisë, Artan Tafani tregon kush e vrau Albi Bashaliun në Peqin! U qëllua nga autorë me kapele e maskë COVID-i