Tabaku dhe Spiropali nuk mbajnë dot të qeshurën, çfarë ndodhi në Kuvend (VIDEO)

Të qeshurat nuk kanë munguar në këtë seancë plenare. Teksa deputetja demokrate Jorida Tabaku po fliste mes saj dhe ministres Elisa Spiropali kanë nisur të qeshurat në distancë. Një pyetje nga deputetja Jorida Tabaku, ka shkaktuar të qeshura tek kjo e fundit dhe ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, e cila tha se pyetjet e deputetëve të opozitës nuk bëhen nga kurizoiteti i tepërt i tyre lidhur me marrëveshjen për tregun e brendshëm evropian.


Lajmi kryesor:

Mandati i Xhaçkës nuk shkon në Kushtetuese, PS rrëzon kërkesën e opozitës! Deputetja: Bashkëshorti im vetëm investitor i asistuar, jo strategjik


B.K/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord që personat e së njëjtës gjini të martohen ligjërisht?×

Lajmi i fundit

Pranimi në KiE ‘mund ta ketë fatin si liberalizimi i vizave’

Pranimi në KiE ‘mund ta ketë fatin si liberalizimi i vizave’