Tabaku për vendimin e DASH: Sanksionoi vjedhjen e zgjedhjeve, kur të shpallet "non grata" grupi i Inceneratorëve do të ketë festë

Tabaku për vendimin e DASH: Sanksionoi vjedhjen e zgjedhjeve, kur të shpallet

Deputetja e PD Jorida Tabaku komentoi vendimin e DASH, duke thënë se sanksionoi vjedhjen e zgjedhjeve, ndërsa shtoi se do të bëhet festë kur grupi i strukturuar kriminal i Inceneratorëve të shpallet “non grata”.

“Unë besoj që duhet të fokusohemi të lajmi i mirë që u sanksionua vjedhja e zgjedhjeve. Një pjesë i dedikohet vjedhjes së zgjedhjeve në Tiranë dhe Elbasan që do të thotë se ka pasur masakër zgjedhore.

Gjëja e dytë është kur grupi i strukturuar kriminal i Inceneatorëve të shpallet non grata, do të ketë festë”, u shpreh Tabaku.


Lajmi kryesor:

Aqif Rakipi në listën e zezë të SHBA/ Orlando Rakipi: Babai im, i pastër, i gatshëm të dorëzoj mandatin! Basha: Rama humbi aleatin me të cilin erdhi në pushtet


J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

PAMJET pas aksidentit tragjik në Tiranë/ Banori: Fëmija ishte në lokalin e babait kur u përplas për vdekje

PAMJET pas aksidentit tragjik në Tiranë/ Banori: Fëmija ishte në lokalin e babait kur u përplas për vdekje