Takim me Berishën? Basha: Refuzoj veglat e regjimit të vjetër që të riciklohen edhe pas 30 vitesh

Basha ka bërë të qartë se nuk do të takohet me Berishën.

“Unë refuzoj propagandën dhe veglat e regjimit të vjetër që të riciklohen 30 vite pas shembjes së regjimit për hir të fatit të një personi apo në tjetëri”, tha Basha.


Lajmi kryesor:

Basha nga Shkodra: Kur Berisha do marrë përgjegjësinë e të iki si unë? I fryn përçarjes dhe nxit dhunën për interesa familjare! Vendimi i gjykatës ilegjitim, PD s’bën para me 'Non Gratat'


/Sh.Sh/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Sarandë/ Merr flakë një barake në fshatin Çukë, 57-vjeçari pëson djegie, në gjendje të rëndë në spital

Sarandë/ Merr flakë një barake në fshatin Çukë, 57-vjeçari pëson djegie, në gjendje të rëndë në spital