VIDEO/ Takimi i Ramës me emigrantët në Athinë, i pranishëm edhe Noizy: Duam respektin dhe dinjitetin që meritojmë

Reperi Noizy është i pranishëm në Athinë, ku do të performojë në sallën ‘Christmas Theater’ në stadiumin 'Galatsi', ku do mbahet takimi i Ramës me emigrantët shqiptarë.

Noizy ka ndarë video një video ku i bën thirrje shqiptarëve të mblidhen sa më shumë për të treguar vlerat e shqiptarëve.

Noziy ka ndarë edhe një video nga avioni teksa shkon në Athinë. Performancë do të ketë edhe nga këngëtarja Era Rusi.

“Sa më shumë shqiptarë të mblidhen sot, aq më mirë për shqipet që jetojnë në Greqi. Duhet të tregojmë se jemi shumë dhe jemi punëtorë. Duam respektin dhe dinjitetin që meritojmë edhe pse jemi në tokë të huaj”, shkruan Noizy.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi