POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

'Të dua!', Bebe Rexha ka një kërkesë për burrin e ardhshëm: Të lutem eja dhe më gjej sa më shpejt

Bebe Rexha

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Bebe Rexha në rrjetin e saj social në Twitter ka bërë një kërkesë.

Kërkesa i është drejtuar bashkëshortit të saj të ardhshëm, të cilit i kërkon që ta gjejë.

“Për burrin tim të ardhshëm: Të lutem eja dhe më gjej sa më shpejt. Të dua!,”- shkruan këngëtarja.   

Bebe Rexha në Twitter

Rexha është një këngëtaret me origjinë shqiptare më të famshme në botë. Këngët e saj hit kanë pushtuar klasifikimet botërore duke e bërë atë ndër më të preferuarën ndër artistet e kalibrit botëror. 

ke.mu.
Komento