'Të dua, kam ditë që të shikoj', 13 vite burg për shqiptarin që përdhunoi 70 vjeçaren greke

'Të dua, kam ditë që të shikoj', 13 vite burg për shqiptarin që përdhunoi 70 vjeçaren greke

Me 13 vite burg është dënuar një shqiptar i akuzuar se ka përdhunuar një 70 vjeçare greke.

Mediat greke shkruajnë se ngjarja ka ndodhur në datën 9 qershor të vitit të kaluar teksa e moshuara flinte në shtëpinë e saj në Skala Patmos kur ndjeu se dikush hapi derën e banesës së saj.

E moshuara ka kuptuar se dikush i ka hyrë në shtëpi dhe është ngritur duke u përballur me shqiptarin i cili siç ka rrëfyer ajo mbante thikë në duar. Nën kërcënimin e thikës ai e ka detyruar që të kryejë marrëdhënie seksuale me të.

Mediet greke shkruajnë se e moshuara gjatë përdhunimit i tha “nuk ke të dashur, çfarë do me mua, unë jam e sëmurë dhe plakë”. Ndërsa shqiptari i ishte përgjigjur: “të dua, kam ditë që të shikoj” .

Gjatë kryerjes së aktit, viktima nuk ka bërë rezistencë, pasi kishte frikë.  ADN-ja e gjetur në rrobat e të moshuarës përputhej me atë të shqiptarit.

 

 

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sa i përhapur është korrupsioni në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Vllaznia zhbllokon merkaton, klubi shkodran: 'Lufta' nuk zhvillohet vetëm në fushën e blertë

Vllaznia zhbllokon merkaton, klubi shkodran: 'Lufta' nuk zhvillohet vetëm në fushën e blertë