“Të dua shqipe”, Bebe Rexha shkëmben dashuri me fansin nga Shqipëria pas koncertit në Gjermani 

Ndërsa po përjeton suksesin e saj me turneun “Best F*n Night Of My Life”, Bebe Rexha ka marrë një surprizë të këndshme në Gjermani.

Pasi përfundoi performancën, artistja u prit nga një numër i madh fansash të cilët donin të takonin yllin me famë botërore e të bënin foto me të. 
“Shqipe të duam me zemër”, u dëgjua tek thoshte një nga fansat, koment i cili u kthye po në gjuhën shqipe nga këngëtarja.

“Të dua shqipe”, dëgjohet tek thotë Bebe Rexha. 

Turneu është zhvilluar në disa vende të Evropës. Përveç surprizave të këndshme, këngëtarja ka hasur dhe në incidente, siç ishte ai pas të cilit përfundoi me 3 qepje në pjesën e vetullës. Rexha u godit me telefon në skenën e “The Rooftop” nga një fans, pasi bëri simbolin e shqiponjës.

S.G/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si i gjen shqiptarët 111- vjetori i shpalljes së pavarësisë?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Pamje spektakolare, flamuri shqiptar ngrihet në urën e Bushtricës në nder të 111 vjetorit të pavarësisë

VIDEO/ Pamje spektakolare, flamuri shqiptar ngrihet në urën e Bushtricës në nder të 111 vjetorit të pavarësisë