VIDEO/Të gjithë me sytë nga Berisha, por çfarë bëri Ilir Meta në momentin e sulmit

 

E gjithë vëmendja në momentin e sulmit ishte te Sali Berisha. Mirëpo cili ishte reagimi i Ilir Metës, që e kishte në krah? Në videon e siguruar nga incidenti i sulmit, Ilir Meta shihet se ka ngritur duart në vetëmbrojtje, në momentin që Berisha është goditur nga Gert Shehu.


Lajmi kryesor:

Një burrë e qëllon me grusht në fytyrë, gjakoset Sali Berisha! Protestuesit e rrahin rëndë dhunuesin! Opozita nuk shkel perimetrin e sigurisë së Samitit (VIDEO)


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kualifikueset e Euro 2024, kush e fiton ndeshjen Poloni-Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Të shtënat drejt Top Channel, Nikolla: Të veprojnë menjëherë agjencitë ligjzbatuese dhe të zbardhin ngjarjen kriminale

Të shtënat drejt Top Channel, Nikolla: Të veprojnë menjëherë agjencitë ligjzbatuese dhe të zbardhin ngjarjen kriminale