Të gjithë ngrihen në këmbë për ta përshëndetur, rikthimi në Kuvendin Kombëtar përlot Topallin! Lotët e saj prekin dhe Berishën

 

Rikthimi në Kuvendin Kombëtar të PD e ka prekur jo pak Jozefina Topallin, e cila u përlot teksa të gjithë në sallën e Pallatit të Kongreseve u ngritën në Këmbë për ta përshëndetur atë. Përlotja e Topallit duket se preku jo pak edhe Berishën, si bashkëpunëtorë të vjetër në politikë.


Lajmi kryesor:

'Rithemelimi' mbledh Kuvendin! Berisha rrëzohet teksa merr fjalën! Braktiset nga shumica e deputetëve të PD! Ndryshime statutore, më 22 maj zgjidhet kryetari i ri i partisë! Shkarkohet Alibeaj


/KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që opozita të dalë me një kandidat të përbashkët në zgjedhjet e ardhshme vendore?×

Lajmi i fundit

Kolegji turk u mbyll nga kërkesa e Erdogan? Rama: S’kishte respektuar ligjin! Mua nuk më bën dot presion asnjë, më kanë votuar shqiptarët

Kolegji turk u mbyll nga kërkesa e Erdogan? Rama: S’kishte respektuar ligjin! Mua nuk më bën dot presion asnjë, më kanë votuar shqiptarët