Bulqizë/ Qëllohet me armë zjarri drejt një mjeti të parkuar, në kërkim autori

Bulqizë/ Qëllohet me armë zjarri drejt një mjeti të parkuar, në kërkim autori

Foto ilustruese

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pasditen e sotme në Bulqizë. Rreth orës 17.30, në aksin rrugor Bulqizë-Fushë Bulqizë, një person  ka qëlluar me armë në drejtim të një makine të parkuar.

Nga të shtënat nuk ka persona të dëmtuar. Shërbimet e Drejtorisë Vendore të  Policisë Dibër dhe ato të Komisariatit Bulqizë, po kontrollojnë zonën me qëllim kapjen e autorit të dyshuar të kësaj ngjarjeje.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë, po vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Mero Baze: A e mbron Gazmend Bardhi tezën që SHBA dhe Britania e Madhe janë të korruptuar?

Mero Baze: A e mbron Gazmend Bardhi tezën që SHBA dhe Britania e Madhe janë të korruptuar?