I dehuri qëllon me armë në Vlorë

Foto ilustruese

Një i dehur ka shkaktuar panik pasditen e sotme në Vlorë, pasi ka qëlluar disa herë me armë zjarri në ajër. Ngjarja ka ndodhur pranë një pike karburanti në lagjen '10 Korriku' rreth orës 16:30. Policia e ka shoqëruar menjëherë autorin e ngjarjes.

Lajmi në përditësim...

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të kërkohet certifikata e vaksinimit për tu futur në bare e restorante?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

‘Open Balkan’, Von der Leyen: Mbështesim çdo iniciative që është brenda procesit të Berlinit dhe të jetë gjithëpërfshirëse