Të shtënat me armë në 'Don Bosko', lokali në pronësi të Fatjon Muratit, mik i Endrit Dokles! U lirua para pak kohësh, ishte i arrestuar për armëmbajtje pa leje

 

Lokali ku ka pasur të shtëna me armë zjarri rezulton në pronësi të Fatjon Muratit, emër i njohur i botës së krimit. Ai u lirua nga qelia para pak kohësh pasi në tetor të vitit të kaluar u kap për armëmbajtje pa leje ndërsa ishte në një makinë me Endrit Doklen.

Urdhër arresti për Muratin ishte aktiv prej muajit korrik 2022 llogari të hetimeve pasi u kap bazë armësh në Tiranë dhe në të cilën është arrestuar edhe shoku i tij Kristjan Gjini.


Lajmi kryesor:

Atentat Fatjon Muratit në biznesin e tij në Tiranë, miku i Endrit Dokles s'ishte aty! Qëllohet drejt lokalit, vdes banakierja, 6 të plagosur


  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë