Të shtënat me armë në Shkodër, del fotoja, ky është ish-kryetari i Komunës së Velipojës që u plagos, mori plagë në shtyllën kurrizore

1638207697_UJKA.jpeg

Report Tv sjell foto të Pashko Ujkës, që mbeti i plagosur sot në Shkodër. Mësohet se ai ka marrë plagë në shtyllën kurrizore. 


Lajmi kryesor:

Shkodër, për herë të dytë i bëhet atentat pranë shtëpisë, vdes në spital ish-kryetari i Velipojës! Gruaja: Pamë vetëm kur ra në tokë (konfirmon se u qëllua me silenciator)! Autori u largua në këmbë (VIDEO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Beteja për FSHF-në, a duhet të vijojë Armand Duka të drejtojë futbollin në vend?×

Lajmi i fundit

John

Foto/ Temperatura të ulëta dhe ngrica, shoferi gjen zgjidhjen epike për makinën, e 'mbulon që të mos ftohet'