Të shtënat me armë në zonën e Don Boskos, vdes banakierja e lokalit

Të shtënat me armë në zonën e Don Boskos, vdes banakierja e lokalit

1678653926_finalprojekt.00011902.Still019.jpg

Viktima që humbi jetën nga të shtënat me armë në një lokal në zonën e Don Boskos mësohet se ishte banakierja e lokalit.


Lajmi kryesor:

Atentat Fatjon Muratit në biznesin e tij në Tiranë, miku i Endrit Dokles s'ishte aty! Qëllohet drejt lokalit, vdes banakierja, 6 të plagosur


  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Trajneri i Holandës neverit tifozët, Koeman kruan hundën dhe më pas lëpin gishtat (VIDEO)

Euro 2024/ Trajneri i Holandës neverit tifozët, Koeman kruan hundën dhe më pas lëpin gishtat (VIDEO)