Të shtënat me armë në Lezhë ku u plagos në gjoks një person/ Gjendet një makinë e shkrumbuar, dyshohet se është e autorëve

Një makinë është gjetur e shkrumbuar në Lezhë, pak minuta pas të shtënave me armë ku u plagos në gjoks Aleksandër Deda i cili është dërguar në spitalin e Traumës.

Makina e djegur dyshohet se është e autorëve por ende është një detaj i pakonfirmuar.


Lajmi kryesor:

Atentat biznesmenit në Lezhë! Plagoset me plumb në gjoks, por shkon vetë në spital! Gjendet makina e shkrumbuar e autorëve pa targa dhe arma! Pistë hetimi e shkuara në Itali (VIDEO)


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Koronavirusi/ Komiteti Teknik i Ekspertëve lë në fuqi masat kufizuese. A jeni dakort me vendimin?×

Lajmi i fundit

John

E rëndë në Tiranë! Përplaset nga makina, vdes 10 vjeçarja