Të tjera detaje/ Emri, ky është 20-vjeçari shqiptar që vrau dhe dogji pronarin grek të hotelit,


Të tjera detaje janë mësuar nga ngjarja e rëndë që ka ndodhur ditën e sotme në ishullin grek të Santorinit.

Ky në foto sipas Top Channel është Indrit Lleshi, 20 vjeçari shqiptar, i cili është vënë në pranga nga policia greke, me akuzën se ka vrarë një 69-vjeçar, pronar hoteli në Greqi dhe i ka djegur kufomën e tij. Greku ishte ish-punëdhënësi i të riut shqiptar.

Sipas asaj që raportohet nga mediat e vendit fqinj, Lleshi ka pranuar se ka qenë ai që ka vrarë dhe viktimën.


Lajmi kryesor:

Ngjarja tronditëse në Greqi, shqiptari dogji pronarin e tij për së gjalli për 200 euro


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të rikthehen studentët në auditore dhe t'i jepet fund mësimit online?×

Lajmi i fundit

John

Djegia e shtëpisë në Pogradec/ Flet vëllai i 42 vjeçarit që ndërroi jetë: Kur u zgjuam dhoma e tij ishte djegur! S’bënim dot gjë për ta shpëtuar