Të tjera përgjime nga dosja e prostitucionit: "Ja mora njëzet mijë lekëshin Lulit"

Të tjera përgjime nga dosja e prostitucionit:

Report TV ka siguruar të tjera përgjime nga dosja e grupit të prostitucionit në Rrogozhinë. Komunikimet janë mes vajzave që ushtronin prostitucion, por edhe personave të tjerë

"Do dal njëherë andej"
"Do dalësh andej?"
"E pra të dal anej, po pres tu nuk po dal".

Në një tjetër përgjim dëgjohet:

"Dëgjo këtu mua, merre numrin e Ruzhdiut se mu nuk më hynë"
"Çfarë?"
"Po iki një çike Kadria të marrë Anxhelën"
"Po një çikë numrin e Ruzhdies nuk ma ke shkruaj ti mua?"
"Aty e ke mi, Ruzhdiu taksi".

Në përgjimet e prokurorisë një nga vajzat thotë: "Ja mora njëzet mijë lekëshin Lulit". Ndërsa numri i pa identifikuar i përgjigjet: "Mirë, kur të vish në mal të Robit me merr në telefon".


Lajmi kryesor:

'S'ka punë si më parë, ja mora njëzet mijë lekëshin Lulit'! Shkatërrohet rrjeti i prostitucionit në Rrogozhinë! Në pranga 2 biznesmenët dhe 5 vajza! Kapet klienti/ PËRGJIMET


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Berisha do të pyetet për çështjen Gërdeci?×

Lajmi i fundit

Teoria e budallallëkut/ Përse duhet të kemi më shumë frikë budallenjtë, se sa horrat

Teoria e budallallëkut/ Përse duhet të kemi më shumë frikë budallenjtë, se sa horrat