Tekniku i Vllaznisë pas humbjes
i nxjerr nervat te gazetarët /VD

Tekniku i Vllaznisë pas humbjes<br />i nxjerr nervat te gazetarët /VD<br>
Vllaznia ka humbur ditën e sotme në shtëpi me rezultatin 1-4 përballë klubit korçar, humbje e cila lë në vendin të 9 skuadrën e Gjokës, duke rrezikuar kategorinë.

Kjo humbje si duket e ka acaruar teknikun Ernest Gjoka, i cili përballë gazetarëve është treguar agresiv dhe tepër arrogant.

Një pyetje e njërit prej gazetarëve duket se ka acaruar më shumë Gjokën i cili është përgjigjur me ironi. Gazetarët i kanë kërkuar Gjokës të tërheqë fjalët e thëna ose në të kundërt do t’i hiqnin mikrofonin dhe kështu bënë.

Konferenca për shtyp është ndërprerë dhe tekniku është larguar nga gazetarët. 

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Reshje të dendura shiu në Maliq, stuhia rrëzon pemët pranë fshatit Pendavinj

Reshje të dendura shiu në Maliq, stuhia rrëzon pemët pranë fshatit Pendavinj