Temperatura deri në 30 gradë celsius, parashikimi i motit për sot

Temperatura deri në 30 gradë celsius, parashikimi i motit për sot

Foto ilustruese

Moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira mesatare të pasuara me reshje shiu në formën e rrebesheve te izoluara.

Temperaturat minimale do të luhaten 13-21 gradë, temperaturat maksimale parashikohen me rritje 22 -25°C ne veri , 24 -30°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jetë me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi 6-7 m/sek dhe dallgëzim të forcës 2-3 ballë në det të hapur.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

FOTO/ Një vatër e re zjarri shfaqet në afërsi të fabrikës 'Deutsch Color' në Maminas

FOTO/ Një vatër e re zjarri shfaqet në afërsi të fabrikës 'Deutsch Color' në Maminas