Tensione brenda mbledhjes në PD, militantja futet në sallë dhe qëllon Salianjin, Grida Duma thyen gotat nga nervat! Basha ngre zërin

Tensione brenda mbledhjes në PD, militantja futet në sallë dhe qëllon Salianjin, Grida Duma thyen gotat nga nervat! Basha ngre zërin

Lulzim Basha, Grida Duma dhe Ervin Salianji

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji është goditur nga një militante e PD-së, pasi ai ka kërkuar dorëheqjen e Lulzim Bashës!

Bëhet fjalë për një nga mbështetëset e Bashës, e cila më herët ka pasur edhe një debat me Evi Kokalarin, mbështetësen e Sali Berishës.

Ndërkohë, në sallë ka pasur tensione, ku nga nervozizmi, Grida Duma ka thyer gotat e ndërsa Basha ka ngritur zërin.


Lajmi kryesor:

Basha s’jep dorëheqjen, por zotohet: I gatshëm për çdo hap që bashkon demokratët! Të 'besuarit' Bardhi, Tabaku e Alibeaj: Tërhiqu bashkë me Berishën! 5 orë mbledhje, deputetët të pakënaqur


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë