Tensione para Bashkisë së Tiranës, protestuesit shkatërrojnë murin metalik të policisë dhe tentojnë të hyjnë me forcë! Hedhin pankarta drejt policisë

Në një moment protestuesit janë afruar dhe kanë hequr gardhin para bashkisë së Tiranës. Ndërkohë policia ishte vendosur gardh.

Në një moment një protestues goditi policin me pankartë.

 


Lajmi kryesor:

Rithemelimi protestë dhe përplasje me policinë, molotov e flakë te Bashkia! Veliaj: Skenat e '97 s'kanë vend në Tiranën e 2024 (FOTO+VIDEO)


S.G/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Françeska Murati zbulon planet për dasmë: Do të jetë e madhe dhe tradicionale

Françeska Murati zbulon planet për dasmë: Do të jetë e madhe dhe tradicionale