POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Tensione te Juridiku, studentët nuk lejojnë rojet të hapin dyert e bllokuara (VIDEO)

Mengjesin e sotëm disa studentë kanë vazhduar protestën brenda fakultetit Juridik. Ata kanë bllokuar hollin dhe derën e jashtme, ndersa shprehen të vendosur të qëndrojnë deri të dielën brenda fakultetit, deri në plotësimin e 9 kërkesave të tyre.

b.ha.
Komento