Tensionohet situata te dera e Kryeministrisë/ Protestuesit çajnë kordonin e policisë, hidhen flakadanë e shashka

1607534626_Screenshot2.jpg

Është tensionuar situata te kryeministria. Përveç shashkave, janë hedhur edhe flakadanë në drejtim të kryeministrisë dhe policive.


Lajmi kryesor:

Mbi 4 orë protestë te Ministria e Brendshme e Kryeministria! U vihet flaka pemëve të Krishtlindjeve, sulmohen institucionet dhe shkatërrohen zbukurimet! Disa qytetarë marshim paqësor gjatë orës policore


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vlerësimi që ju keni për punonjësit e Policisë së Shtetit është?×

Lajmi i fundit

John

17 maji 2017, problemi afatgjatë i Bashës