Tentoi të parakalonte një mjet, përfundon në kanal ‘Volkswagen’-i në Lezhë, plagoset drejtuesi (VIDEO)

LEZHË- Një aksident rrugor është regjistruar në fshatin Rrile, në qytetin e Lezhës. Report Tv sjell pamje nga vendi i ngjarjes ku shihet se një makinë tip ‘Volkswagen’ teksa po udhëtonte ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal.

Burime bëjnë me dije se automjeti tip ‘Volkswagen’ përfundoi në kanal pasi tentoi të parakalonte një tjetër mjet. Mësohet se drejtuesi i mjetit ka marrë disa lëndime dhe po merr ndihmë mjekësore në spital.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të këtij aksidenti.


Lajmi kryesor:

Nga përplasjet e trefishta te ecja indietro në autostradë, 2022 nis me aksidente rrugore, por pa viktima! Në pak orë 9 të plagosur në vend, mes tyre një 5-vjeçare


SI.E.//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Osmani mirëpret thirrjen e ShBA-së ndaj Serbisë për të tërhequr trupat ushtarake rrotull kufirit

Osmani mirëpret thirrjen e ShBA-së ndaj Serbisë për të tërhequr trupat ushtarake rrotull kufirit