Tentoi të puthte me zor kamarieren në Itali, e pëson 47-vjeçari shqiptar! I caktohet masa arrest shtëpie

Tentoi të puthte me zor kamarieren në Itali, e pëson 47-vjeçari shqiptar! I caktohet masa arrest shtëpie

Foto ilustruese

ITALI- Pasi tentoi të puthte me zor një kamariere në Itali, pasoja nuk ka qenë e lehtë për shqiptarin 47-vjeçar.

Ishte pronari i lokalit ai që ka sinjalizuar policinë për të shpëtuar punonjësen e tij të cilën e kishte punësuar si banakiere.

Pas arrestimit, për shqiptarin është vendosur sot nga Gjykata masa arrest shtëpie. Në bazë të videove të regjistruara nga kamerat e në ambientet e lokalit vërtetojnë pretendimet e banakieres.

Në video duket 47-vjeçari shqiptar i është afruar të resë, e cila në atë moment ishte përkulur për të pastruar banakun dhe pasi iu afrua në qafë e përqafoi me forcë dhe tentoi ta puthte.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Sa ta gradojmë kondicionerin, si të vishemi dhe kur të dalim?! Rregullat ‘magjikë’ kundër vapës

Sa ta gradojmë kondicionerin, si të vishemi dhe kur të dalim?! Rregullat ‘magjikë’ kundër vapës