Tentoi të shtypte me makinën e tij luksoze dy të rinj, shpallet në kërkim 23-vjeçari në Vlorë (VIDEO)

Policia ka shpallur në kërkim një 23-vjeçar, protagonistin e një ngjarjeje të pazakontë në Vlorë, i cili tentoi të shtypte me makinën e tij luksoze dy të rinj.

Siç shihet nga pamjet e mbërritura në redaksinë e Report Tv dy ditë më parë, drejtuesi makinës i identifikuar si Eno Jazaj, pas një grindje tenton të shtypë me makinë dy të rinjtë, por ato fatmirësisht janë shpëtuar nga barriera e vendosur për të ndarë rrugën nga trotuari.

Njeri prej dy të rinjve, jeta e së cilëve u kërcënua nga 23-vjeçari është identifikuar si E.A.

Ngjarja videoja e së cilës ka mbërritur në redaksinë e Report Tv dy ditë më parë, është regjistruar në lagjen ‘Partizani” në Vlorë më 6 janar.

Policia vijon kërkimet për kapjen e autorit.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po dështon zgjedhja e Presidentit me konsensus?×

Lajmi i fundit

John

DOSJA 'Plumbi i Artë'/ Si e nisën aktivitetin kriminal Nuredin Dumani dhe Talo Çela? Si u bë grabitja e 8 kg flori dhe 30 orave në një argjendari në Elbasan