Tentuan rrugën dytësore nga Ndroqi për të shmangur trafikun, por makinat bllokohen edhe aty! Autostrada Tiranë-Durrës, e lirë

1624216064_ndjajd.jpg

Aksi i Ndroqit

Trafik i rënduar dhe radha e gjatë e mjeteve është krijuar edhe në rrugët dytësore ku njerëzit i zgjedhin me shpresën se mund të lëviz më lirshëm. Edhe aksin nga Ndroqi deri në Tiranë ka trafik të rënduar, ku mjetet thuajse nuk lëvizin fare. Ndërkohë që sipas raportimeve autostrada Tiranë-Durrës është e hapur, pasi njerëzit me frikën se mund të kishte trafik kanë zgjedhur rrugën dytësore.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Pushuesit kthehen nga plazhet, trafik i rënduar nga jugu në veri! Më problematiket akset nga Dukati në Vlorë, rruga e Ndroqit dhe Lezhë-Milot


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ish-kryeprokurori Llalla dënohet me dy vite burg, a besoni se drejtësia e re do të ndëshkojë edhe të tjerë zyrtarë të lartë?×

Lajmi i fundit

John

Benzema arrin shifrën jubilare, në fushën e ‘Bernabeut’ edhe presidenti për ta nderuar