POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Tërësisht nudo në ballkon, Enca djeg rrjetin në ditën e fundit të vitit

Enca Haxhia

Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare, jo vetëm për këngët e saj që marrin miliona klikime por gjithashtu edhe për foto e saj shumë provokuese që publikon në rrjetet sociale. Ditën e fundit të vitit, këngëtarja ka bërë disa postime në Instastory, ku ka publikuar disa nga fotot e shkrepura gjatë 2018-ës, që si ka publikuar më parë.

Enca shihet në ballkon tërësisht e zhveshur, dhe kjo foto është shkrepur gjatë udhëtimit që këngëtarja bëri në Roterdam. Ylli shqiptar ka mbuluar pjesët e saj intime me një emoji në formë pjeshke.

Foto e publikuar nga Enca në Instastory

fl.mi.
Komento