Tërmeti 'i jep dorën e fundit' hotelit në Durrës, pëson dëme të mëdha (FOTO)

1580248422_TERMETI.jpg

Ky është një hotel në fshatin Shkafane të Njësisë Admistrative në Ishëm. Ai kishte pësuar dëme të mëdha nga tërmeti i 26 nëntorit, por nga kjo lëkundje e së martës ka pësuar dëme më të mëdha.


Lajmi kryesor:

Tërmet në Bubq 4.9 ballë, lëkundjet ndihen në Durrës, Tiranë dhe disa qytete të tjera, panik tek qytetarët! 'Emergjencat': S'ka dëme


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Konferenca e donatorëve mbledh 1.15 mld € për Shqipërinë, a besoni se do të administrohen siç duhet fondet për rindërtimin?