Tërmeti në Turqi/ Shkon në 17 numri i viktimave

Shkon në 17 numri i viktimave në Izmir të Turqisë. Dy trupa të pajetë u nxorën nga gërmadhat.


Lajmi kryesor:

Tërmet 6.6 ballë në Izmir/ 17 viktima (2 në Greqi) e mbi 700 të plagosur! Nxirren gjallë nga rrënojat mbi 70 persona! Një qytetezë 'e pushtuar' nga uji (VIDEO)


E.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se kolaudimi i automjeteve ne shtet do te sjelle permiresim te sherbimit dhe sigurise?×

Lajmi i fundit

John

Manastirliu: Do marrim dhe 300 mijë teste të tjera të shpejta! Nuk do zëvendësojnë testet PCR