Tha se kishte 1 vit pa takuar vajzën, Rudina Dembacaj i përgjigjet ish-bashkëshortit

Tha se kishte 1 vit pa takuar vajzën, Rudina Dembacaj i përgjigjet ish-bashkëshortit

Rudina Dembacaj dhe Aleksandër Varfaj

TIRANË- Rudina Dembacaj ka deklaruar se nuk është aspak e vërtetë që ish bashkëshorti i saj, Aleksandër Varfaj nuk e ka parë vajzën prej 1 viti. Sipas saj, një gjë e tillë është bërë nga Varfaj për vëmendje.

“Zemra ime kur një person meriton të bëhet lajm nuk duhet të citohet emri i Rudina Dembacaj që lajmi të lexohet, nëse dikush është personazh publik dhe prodhon lajme le ti prodhojë”, i tha ajo gazetarit.

Ky reagim vjen pasi Varfaj tha se nuk ka kontakt me vajzën e tj, Viktorian dhe se ka një vit që nuk e ka takuar.

“Një vit pa të puthur. Do të rritesh e do të sqaroj gjëra që nuk ia uroj askujt. Më ka marrë malli,” shkruante ai krah një fotoje me të voglën.

 

Postimi Aleksandër Varfajt

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Mali i Zi arreston ish-kryeprokurorin special

Mali i Zi arreston ish-kryeprokurorin special