Theu masën e ‘arrestit në shtëpi’, prangoset 47-vjeçari në Korçë! Dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një të re

Theu masën e ‘arrestit në shtëpi’, prangoset 47-vjeçari në Korçë! Dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një të re

Foto ilustruese

Një 47-vjeçar është vënë në pranga nga policia pasi ka thyer masën e ‘arrestit në shtëpi’ që i ishte caktuar nga Gjykata dhe dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një 27-vjeçare, afër banesës së saj.

Bëhet fjalë për 47-vjeçarin me iniciale N. N nga Pogradeci, i cili u ndaluan me iniciativë nga uniformat blu, pasi kishte thyer masën e sigurisë “Arrest në shtëpi” që i kishte caktuar Gjykata dhe dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një 27-vjeçare, afër banesës së saj.

Po ashtu, ditën e sotme Policisë Korçë ka vënë në pranga një 62-vjeçar me iniciale P. F., pasi në lagjen nr. 9, Korçë, dyshohet se ka vjedhur pasqyrën e një automjeti tip “Opel”.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë Korçë, për veprime të mëtejshme.

 

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!