Theu rekordin dhe u bë pjesë e Guinness, 24-vjeçari nga India bëri 109 pompa në 1 minutë (Video)

I riu nga India

I riu nga India

INDI- Thounaojam Niranjoy Singh ka thyer Rekordin Botëror Guinness për më shumë pompa në një minutë.

24-vjeçari indian, ka arritur të bëjë për vetëm 60 sekonda 109 pompa, duke habitur me performancën e tij dhe duke zënë një vend në listën e rekordeve botërore.

Përveç se mijëra ndjekës në internet të cilët kanë shpërndarë videon, atë e ka publikuar edhe Ministria E drejtësisë në Indi.

“E mahnitshme të shohësh fuqinë e pabesueshme të të rinjve. Thounaojam Niranjoy Singh është i riu që u pjesë e Rekordeve Botërore Guinness për numrin më të lartë të pompave në një minutë, jemi shumë krenarë për arritjen e tij !!” kanë shkruar në Twitter.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po dështon zgjedhja e Presidentit me konsensus?×

Lajmi i fundit

John

Fitoi zgjedhjet për kreun e PD, Berisha në ‘delir’: Ndodhi mrekullia e shekullit të 21