POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Thyhen xhamat e Hipotekës në Pogradec, kërkohen autorët

Foto Ilustruese

Gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në qytetin e Pogradecit janë thyer xhamat në zyrat e hipotekës. Në mëngjes kur punonjësit kanë arritur në hipotekë kanë parë që xhamat e zyrave të hipotekës ishin të thyer dhe kanë lajmëruar menjëherë policinë.
Nuk dihen autorët e kësaj ngjarje,por policia po kryen verifikimet e duhura dhe po punon për zbardhjen e ngjarjeve dhe kapjen e autorëve.

Komento