'Ti dhe Ermali u bëtë milionerë me injorancën tonë', Bes Kallaku reagon ndaj fansit: Mbylle...

Aktori i humorit Bes Kallaku ka bërë me dije para pak ditësh lajmin, që së shpejti do të dalë në treg filmi i tij me titull 'Falco Laçjani'.

Filmi do të jetë i zhanrit komedi dhe do të prodhohet nga kompania e tij ‘Loku Film’.

Për këtë projekt ai ka bërë me dije, se ka dy vite që po punon.

Mirëpo, së fundmi ka ndodhur një 'konflikt' virtual mes tij dhe një komentuesi.

“I keni rënë lapsit ju me shqiptarët që qeshim me ka*lliqet tuaja dhe të Ermalit. U bot milionera me injorancën tonë. Ju lumtë, i fusni një film pa lidhje leku letër. Qr shenjat e kiametit”- shkruan komentuesi në postimin e Bes Kallakut në instagram.

 “Nuk ke faj vllai, fiks shenjat e kiametit. Kur lexo komente dhe arsyetime si ky i yti me vjen t’i them zotit, – Gjatë e ke çu… mbylle me kaq.”-i përgjigjet aktori.

 

1/2
D.H/Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A është përdorur për përfitime politike pandemia e koronavirusit?

Komento

Komente

 • Titi: 14/06/2019 19:47

  Me se e vertete.Muzika,humori ne shumicen e rasteve jane ne dore te injoranteve dhe mediokerve.

  Përgjigju
 • Tiranasi: 14/06/2019 17:39

  Mire bes qe u be duke qeshur ne me injorencen e vete por ky legeni qe u be me shalet e gruas vete dhe vetem qesh kot pa lidhje.v

  Përgjigju
 • Maks: 14/06/2019 12:45

  Un personalisht e dua artin dhe artistet por disa nuk i haneps dot si psh aktoret e portokalis apo al pazar nuk shihen me ate humor aq vulgar dhe rrugacror dhe jam betuar qe edhe sikur tme paguajn qe ti shoh nuk i shoh kurr

  Përgjigju
 • tironci: 13/06/2019 19:32

  Fiks e ka ky lart, Ca roli do bosh? Rolin e hajdutit nga laci. ca eshte laci?? qytet ne shqipni dmth shqiptarwt hajdute shpiash neper bote, gallate e modhe na dhive tu qesh

  Përgjigju
 • Ana: 13/06/2019 16:30

  Besi u be me lek duke pastruar paret e Ilir Metes, e di dhe bufi qe fle shoki gazetar

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Fushë Krujë/ 17-vjeçarja i denoncoi se e drogonin dhe e shfrytëzonin si prostitutë! Të rinjtë hakmerren, tritol shtëpisë së saj